Kim jestem?

blog o urodzie

W prowadzeniu bloga odnajduję duży spokój. To bardzo relaksująca praktyka, która zapewnia mi poczucie spełnienia, ale także stawia przede mną różne wyzwania. Jednocześnie, nie zależy mi na unikaniu trudnych tematów. Wręcz przeciwnie, wydaje mi się, że to, co niewygodne jest jednocześnie najbardziej fascynujące.

Interesuję się zagadnieniami z zakresu psychologii związków, zdrowia oraz urody. Zajmuję się tematami typowo kobiecymi, ale także przyglądam się innym zagadnieniom stawiając na teksty informacje oraz poradnikowe. Moim marzeniem od zawsze było zbieranie swoich tekstów w jednym miejscu w internecie i udostępnianie ich swoim czytelnikom.

Misja, która mi przyświeca jest jasna: chcę pisać o tym, co potrzebne. A uważam, że kobiety w wielu aspektach swojego życia są pozostawiane same sobie. Musimy sobie jakoś radzić, i oczekiwane są od nas jedynie rezultaty. Wydaje mi się, że to, czego nam często brakuje to zrozumienie. Choćby sama kwestia macierzyństwa to duże wyzwanie. Z naszym organizmem przez miesiące dzieje się coś nietypowego, a później musimy szybko wejść w nową rolę i świetnie się w niej sprawdzać. Oprócz tego, jako partnerki w związkach czasami przyjdzie nam się mierzyć z sytuacjami niewygodnymi, bez łatwego rozwiązania. W końcu, chcemy przy tym wszystkich zadbać o własne zdrowie i urodę. Dlatego moja strona przygląda się tym wszystkim aspektom kobiecego życia. Z mojej, osobistej perspektywy. Ale myślę, że mnóstwo czytelników i czytelniczek odnajdzie w tym wszystkim coś dla siebie.